Trener Sandecji po porażce 0:3: „Dwa szybkie gole ustawiły mecz”

W środę w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski piłkarze Sandecji Nowy Sącz przegrali na własnym boisku z Miedzią Legnica 0:3.

Już po trzynastu minutach goście prowadzili 2:0 po trafieniach Petteriego Forsella oraz Wojciecha Łobodzińskiego. W drugiej połowie gola samobójczego zdobył jeszcze Adrian Basta i sądeczanie szybko zakończyli swą pucharową przygodę.

Gratuluję rywalowi awansu do kolejnej rundy – skomentował porażkę na pomeczowej konferencji prasowej opiekun sądeczan Tomasz Kafarski.

Czytaj również: Sądeccy siatkarze na mistrzostwach świata w Bułgarii! [Zdjęcia]

Podobnie jak Miedź, my również potraktowaliśmy poważnie grę w pucharze. Także i u nas doszło do kilku zmian w kadrze. Zgodzę się z trenerem gości, że dwa szybkie trafienia ustawiły mecz – dopowiedział.

Szkoda, że nie wykorzystaliśmy żadnej ze stworzonych sobie okazji. Gdyby to się udało, spotkanie prawdopodobnie miałoby inny przebieg. Musimy wyciągnąć wnioski po tej porażce, w niedzielę przeciwko ŁKS zagramy lepiej – podsumował Kafarski.