Oto pierwsze, nieoficjalne jeszcze wyniki wyborów samorządowych w Nowym Sączu.
Dane będziemy uzupełniać w miarę spływania kolejnych wyników.
ODŚWIEŻ STRONĘ, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO
godz. 08.00: Będzie druga tura w Nowym Sączu!
- Komisja nr 24: Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Królowej Jadwigi 29 Nowy Sącz (nieoficjalnie, cząstkowo) –
Frekwencja wyniosła 53,7%: Ludomir Handzel – 154, Iwona Mularczyk – 153, Leszek Zegzda – 119, Krzysztof Głuc – 79, Małgorzata Belska – 24, Jerzy Gwiżdż – 14, Rafał Skąpski – 9
- Komisja nr 52: Szpital Położniczo-Ginekologiczny MEDIKOR, ul. Rzemieślnicza 5 Nowy Sącz
– oddano cztery głosy. Po jednym na Ludomira Handzla, Leszka Zegzdę, Małgorzatę Belską i Krzysztofa Głuca.
- Komisja nr 22: Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. gen. Wieniawy Długoszowskiego 126 Nowy Sącz –
Iwona Mularczyk – 208, Leszek Zegzda – 143, Ludomir Handzel – 124 Krzysztof Głuc – 105
- Komisja nr 1 – świetlica osiedlowa, ul. Starowiejska
Iwona Mularczyk 274, Ludomir Handzel 210.
- Komisja nr 2 – przedszkole, ul. Krakowska
Iwona Mularczyk 323, Ludomir Handzel 313, Krzysztof Głuc 261.
- Komisja nr 3: Zespół Szkół Nr 4, ul. św. Ducha 6 Nowy Sącz
– Iwona Mularczyk – 144, Leszek Zegzda – 78, Ludomir Handzel – 106, Krzysztof Głuc – 91, Jerzy Gwiżdż – 16, Małgorzata Belska – 26
- Komisja nr 16: Osiedlowy Klub Kultury „Bajka”, ul. Westerplatte 23 Nowy Sącz –
głosowało 679 osób: Iwona Mularczyk – 179, Ludomir Handzel – 172, Krzysztof Głuc – 153, Leszek Zegzda – 129, Małgorzata Belska – 24, Jerzy Gwiżdż – 13, Rafał Skąpski – 9
- Komisja nr 18: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Chruślicka 6 Nowy Sącz –
Iwona Mularczyk – 351, Krzysztof Głuc – 247, Ludomir Handzel – 153, Leszek Zegzda – 97
- Komisja nr 42: Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Grzegorza Piramowicza 16 Nowy Sącz:
Iwona Mularczyk 169, Ludomir Handzel 161, Krzysztof Głuc 110
- Komisja nr 4 Komisja nr SP nr 1, ul. Długosza
Krzysztof Głuc 92, Leszek Zegzda 70, Iwona Mularczyk 119, Małgorzata Belska 23, Rafał Skąpski 3, Jerzy Gwiżdż 23, Ludomir Handzel 85
- Komisja nr 6; OSM ul. Flisaków
Krzysztof Głuc 187, Leszek Zegzda 157, Iwona Mularczyk 235, Małgorzata Belska 43, Rafał Skąpski 8, Jerzy Gwiżdż 24, Ludomir Handzel 224
- Komisja nr 7; SP nr 3 ul. Szkolna
Krzysztof Głuc 195, Leszek Zegzda 183, Iwona Mularczyk 270, Małgorzata Belska 62, Rafał Skąpski 19, Jerzy Gwiżdż 39, Ludomir Handzel 287
- Komisja nr 10; SOSW, ul. Broniewskiego
Krzysztof Głuc 175, Leszek Zegzda 179, Iwona Mularczyk 297, Małgorzata Belska 51, Rafał Skąpski 18, Jerzy Gwiżdż 25, Ludomir Handzel 289
- Komisja nr 11; SP nr 6
Krzysztof Głuc 127, Leszek Zegzda 70, Iwona Mularczyk 123, Małgorzata Belska 189, Rafał Skąpski 1, Jerzy Gwiżdż 16, Ludomir Handzel 71
- Komisja nr 12; SP 18, ul. Broniewskiego
Krzysztof Głuc 123, Leszek Zegzda 104, Iwona Mularczyk 148, Małgorzata Belska 29, Rafał Skąpski 6, Jerzy Gwiżdż 6, Ludomir Handzel 169
- Komisja nr 15; przedszkole, ul. Broniewskiego
Ludomir Handzel 228, Iwona Mularczyk 164, Leszek Zegzda 106, Krzysztof Głuc 101, Małgorzata Belska 26, Jerzy Gwiżdż 23, Rafał Skąpski 19.
*********************
UWAGA ! Dane z komisji są jeszcze niekompletne.